Hytale Oyna Açıldı

Hytale Oyna Sitesi, Hytale indir gibi bir çok içerikleri paylaşan bir platformdur. Bu platformun bir parçası olmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçiniz.

Hytale Oyna Destek sitesinin açılmasını büyük bir sevinç ile sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özellikle 3 kişilik oyun ekibinin emekleri sonuncunda sizlere deneyimlediğimiz ve çözülmesi gereken hemen hemen her konuda bilgi verebileceğimiz bir internet sitesi oluşturmak istedik.

Hytale Oyna Sitesi bu sebeple ortaya çıkmış bir projedir. Oyuncuların destek alabileceği ve bir birleri ile fikirlerini paylaşabileceği platform olan “Hytale Oyna” sizlere oyun hakkında bir çok detayı en iyi şekilde sunuyor olacak. Kararlı ve Beta sürüm kayıtları, oyunun açılışları gibi bir çok tarihler ve detaylar sayfamızda olacaktır.

Sitenin Amacı nedir?

Hedef kullanıcıları belli olan bir oluşum olduğundan “Hytaleoyunu hakkında bilgileri içeren bir internet sitesi olacaktır. Özellikle oyunun yapımcılarının yayımladığı haberleri birinci ağızdan edindikten sonra sizlere Türkçe destek sitesi olarak hizmet vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Amaçımız oyunun yayılması ve bilinirliğinin artması yanı sıra, oyunun kabul görülmüş haberlerinin Türkçe bir şekilde sizlere iletilmesi hedef alınmıştır. Bu sayede oyun için gelecek bir çok güncellemenin haberlerini bir çok oyuncudan önce edinebilecek, Youtube gibi paylaşım platformlarında buradan edindiğiniz bilgileri arkadaşlarınız veya takipçileriniz ile kolaylıkla paylaşabileceksiniz.

Hytale Oyna’da neler olacak?

Görseller : Bir çok konuda en iyi detayları paylaşacağımız sitemizin yanı sıra, Sizlere ekibimizin grafikerlerince düzenlenmiş ve sunulmuş bazı görseller olacaktır. Bu görselleri diler telefonunuzun arka planı olarak dilerseniz bilgisayarınızda duvar kağıtları olarak kullanabileceksiniz.

Güncellemeler, Yenilikler ve Haberler : Edinilen bilgiler ve güncelleme haberlerini paylaşacağımız bir platform oluşturduk. Bu sayede sizlerden kolaylıkla erişebilecek ve Türkçe olarak yayınlanan bilgileri inceleme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Modlar : Henüz mod yani yama paketlerinin olabileceği konusunda net bir bilgi olmasa bile, olabiliritesi yüksek olduğundan Mod bölümümüzüde aktif tutma kararı aldık. Keza ilerleyen zamanlarda bu oyun için oluşturulan modlar sayesinde oyun deneyiminizi arttırabilecek ve farklılık yaratabileceksiniz.

Mod sitemiz ilerleyen zamanlarda açılması hedefleniyor. Desteklerinizi şimdiden bekliyoruz, eğer olurda sorunsuz bir şekilde modlarımızı paylaşabileceğimiz platform oluşturabilirsek yine bu site üzerinden sizlere haber olarak paylaşacağız.

Hytale Oyna Geliştirmeler ve Sistem işleyişi

Hytale Oyna
Hytale Oyna

İtemler / Silahlar : Bilinen Bazı “kılıçlar, Asalar” elbette var lakin eklenecek olan silah kategorileri de sitemizdeki yerini alacaktır. Oyun hakkında bilgilendirmelerin yanı sıra silahlar hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bloklar : Blok sistemleri üzerine kurulu Minecraft vari bir oyun olması nedeniyle sizlere “Bloklar” hakkında da bilgilerimizi sunma eğilimi göstermeye çalışacağız. Özellikli bloklar var mı yok mu bilinmiyor olsa bile, görsel açıdan epey tatminkar olacaktır.

Bitkiler / Ağaçlar : Hypixel gibi bir yapım firmasının kendi oyunlarına emek verdiğini rahatlıkla söylemem mümkün. Yine de bir çok çeşit ağaçların var olduğu kanısına vardım ve bu ağaçlarıda eklemek özelliği varsa hakkında bilgiler edinerek sizlere sunmak istiyorum.

Görevler : Oyunda bir çok görevin olduğunu biliyoruz. Bu görevlerin nasıl yapıldığına dair bir çok bilgiyi sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Craft Rehberi : Özellikle bu tarz oyunların olmazsa olmazı Craftingler ilerleyen zaman diliminde rahatlıkla öğrenebileceğiniz şekilde anlatacağız. Deneyimlerimizi paylaşacağımız alanda şu an için içerik girilmeyecektir.

2 YORUMLAR

  1. Hytale hakkında verdiğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim. Umuyorum ki ilerleyen zaman diliminde sizler gelişerek “Süper” bir site olacaksınız. Bu arada bir sorum olacak “Hytale İndir” seçeneğini göremedim kaldırdınız mı henüz yok mu?

    • Merhaba @bekirkaradogan Öncelikle yorumun için çok teşekkür ediyorum. Hytale henüz çıkmış bir oyun değil lakin yine de bekleyenlerinin çok olduğunu düşündüğümüz için çıkış tarihinden epey önce bu tarz bir site açarak edindiğimiz bilgileri şimdiden paylaşma isteği duyduk ve gerçekleştirdik.

      Hytale Oyna sitesi üzerinden oyun hakkındaki bilgileri ve güncellemeleri şimdilik paylaşıyoruz, lakin “Hytale indir” seçeneğimiz önümüzdeki bir kaç ay içerisinde belli olacağı konusunda bir kanıya varıyoruz. Umuyorum o zaman sizlerde bu oyunu bizler kadar heyecanla bekliyor olursunuz ve birlikte güzel oyunlu günler geçiririz.

      Tekrardan verdiğiniz yorumdan dolayı teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz