Hytale Beta Duyurusu (Beta Ne zaman çıkacak?) 2021

Hytale Beta Duyurusu ile gelen başvuru sistemi hakkında ve Hytale Beta Ne zaman çıkacak gibi sorularınıza cevaben hazırladığımız bu makalemizde sizlerde oyun hakkında bilgilendirileceksiniz.

Hytale Betaya Başvuru

Başvuru nasıl yapılır diyen arkadaşları bilgilendirmek isterim, Özellikle Beta kaydı direk başvuru yaptım onaylanacak diye bir kaide yok, Siz mail adresinizi bırakıyorsunuz ekip inceler ya da incelemez size geri bildirim yolluyor. Başvuru kayıtları için aşağıdaki adrese bir adet mail adresi bırakabilirsiniz.

Başvuru için TIKLAYIN!

Hytale BETA ne zaman Çıkacak?
Hytale BETA ne zaman Çıkacak?

Hytale Beta Nedir?

Hytale Beta bir çok kişinin merakla beklediği AÇIK sürümdür, Aslında sıralama şu şekilde yapılmaktadır ve bazı beta sürümlerinde Kapalı olarak arka planda görsel hatalar, oynayışının kalitesini indirgeyen bir çok etmen hali hazırda sunulur.

Alfa sürüm : Geliştiricilerin ön gösterim için hazırladığı oyun içerisindeki sorunsuz alanların sergisi, Alfa sürümlere normal oyuncuların erişimi sağlayamadığı gibi aynı zamanda bazen Alfa 1, 2,3 diyerek uzatılabilir.

Kapalı Hytale Beta : Özellikle oyuncu kişilerin limit sınırlaması olan deneyimleme şeklidir. Sunucu açılmaz ama özel davet edilen kullanıcıların rahatlıkla oynayabileceği şeklinde organize edilmiş sürümdür. Bu sürüm ile geliştiricilerin alfa süresince önüne geçemediği, ya da gözden kaçırılan unsurları ekip ve ekip dışı kişilerce denemelerinden oluşmaktadır. Bu sayede küçük detaylar atlanmış sorunlar düzeltilmesi beklenir.

Hytale Beta Ne zaman açılacak?
Hytale Beta Ne zaman açılacak? sorunuza etkili bir makale hazırladığımızı düşünüyoruz. Eğer sizlerde takip etmek isterseniz sitemize bekliyoruz.

Açık Beta : Limit sınırlaması olmadan, 3.sınıf oyuncuların bile rahatlıkla erişe bileceği bir sürümdür. Bu sürümdeki kullanıcılar “Büyük ihtimal” Hytale geliştirici ve yapımcıları tarafından random bir şekilde listelenmesi istenilmektedir. Bazense öncelikle Beta başvuru yapan kullanıcılardan Mail adresleri istenmektedir ve başvuru için bazı şartlar konulması gerekebilir.

Örneğin; Sizden bilgisayarınızın özellikleri, Ülkeniz ve Minecraft oyun deneyiminiz gibi bilgileri sunmanız beklenebilir. Bu sayede verilen bilgiler doğrultusunda BETA kabulunuz gerçekleşirse sizlere bir çeşit giriş bilgileri ve kısa sürelik aktif giriş izni verilebilir.

Betaya Kabul edildim ne yapmalıyım?

Hytale Beta aşamasında yapmanız gerekenler, Aslında oyun içerisinde ya da direk resmi sitesi üzerinde bulunan iletişim kanallarından bulduğunuz geri bildirimler ile geliştirilmesine yardımcı olmanız beklenir.

Küçük bir Senaryo : Diyelim, geliştirmeye katkı sağlamayan bir oyuncusunuz sadece oyunu merak ettiğiniz için kayıt olup şansınızdan dolayı giriş sağladınız. Keşif edilecek yerleri kolaylıkla geziyorsunuz.

Şahsen Hytale geliştirici ekibi yerinde olsam Açık betaya katkı sağlayan kişileri tutardım ki büyük ihtimal o şekilde olacağı konusunda nedense çok umutluyum ve özellikle “Hytale Oyna” ekibi olarak bizler başvurumuzu yaptık bekliyoruz.

 

 

 

Hytale Beta Ne zaman çıkacak?

Betanın net bir tarihi olmamakla birlikte aslında 2021'i gösteren bir kaç kaynaktan edindiğimiz bilgiye göre, 2021 yılının 2. ya da 3.çeyreğinde çıkması planlanıyor. Zaten oyunun tamam sürümü 2021 4.çeyreği gibi gösterilebilir.

8 YORUMLAR

  1. Ay çok sevindim, Gerçekten Hytale Türkçe olarak gelecekse ve bu gerçekten böyleyle aşırı iyi değil mi? Bu arada görsellerdeki hayvanlar çok tatlı daha çok görsel eklemeyi düşünüyor musunuz?

    ve Ne zaman çıkacak çünkü Hytale Oynamak istiyorum

    • Merhaba Aybüke yorumun için teşekkür ederiz. Bizlerde Türkçe Rehber sitesi olduğumuz için en azından temel bilgileri yayınlamak istiyor ve sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Mümkün oldukça bu konu hakkında kesin ya da yüksek olasılık varsayımlarını yaratıyoruz. Hytale bizim inancımıza göre 2021 3.Çeyreğinde bizim ile olacak. Emin olabilirsin bizde en azından senin kadar heyecanlıyız.

    • Şu an için çalışmaları var lakin öncelikle pc ve konsol için sonrasında gerekli optimizasyonlar ile mobil gelmedi muhtemel duruyor 🙂

    • 🙂 Biraz geç cevapladım ama artık düzenli olarak içerik girmeyi hedefliyorum. Umuyorum 2021 sizin ve diğer herkez için hoş ve güzel geçiyordur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz