Hytale Fragmanında Gizli Youtuberlar ve Easter egg

Hytale Fragmanında Gizli Youtuberlar ve Easter egg hakkında bulabildiklerim hakkında bir makale oluşturmak istedim, Merhaba arkadaşlar, Az önce fragmanını tekrar izlerken bir takım şeylerin farklı geldiğini hissettim açıkçası. Bazı karakterler ünlü minecraft oyuncularının karakterlerine o kadar benziyordu ki bende kalmasın ben en iyisi yazayım dedim.

Hytale Gizli Youtuberlar

Ulan ne gizlisi bariz önümüze atmışlar diyebilirsiniz ama en azından farkında olduğum bir konuyu sizlere aks ettirmek istedim.

Hytale gizli youtuberlar
Hytale gizli youtuberlar

Logdotzip : ilk Youtuber bu olsun, sıralamanın her hangi bir önemi yok ama yinede ilk hesabında (logdotzip) Yaklaşık olarak 4 milyon aboneyi geçmiş durumda ve aslında ilk zamanlar bu hesaptan Minecraft oynuyordu.. Sonrasında Minecraft’ı başka bir kanalı olan Minecraft PE Logdotzip’e taşıdı ve böylece devam ediyor 🙂

Kendisinin kanalındaki görsellerden o olduğu kanısına varabilirsiniz. Ben şahsen sol kısımda paylaştığım profil fotorafı ve oyun içindeki skin sayesinde tanıdığımı belirtmek isterim.

Hytale Gizli Youtuberlar
Hytale Gizli Youtuberlar

DANTDM (SOLDA): Kendisi 2. ve En çok aboneye sahip Minecraft kanallarından birisi geçtiğimiz günlerde tam 24 milyon aboneye ulaştı ve işinde başarılı bulduğum DANTDM Hytale oyunu üzerinde Easter egg tadında bir yansıması var. Kanalındaki Minecraft videolarından bu yola çıktığımı belirtmek isterim.

HBomh94
HBomh94

HBomh94 : Kendisini pek bilemeyebilirsiniz yaklaşık olarak 300.000 abonesi olan bir kanal ve nedense bana Buradaki karakter ise “Hbomh94” gibi geldi. Zaten kanal kapağındaki gerek gömleği, gerekse baltasıyla bilemedim açıkçası 🙂

hbomh94
hbomh94

Bir diğerine geçelim.

Easter egg
Easter egg
Sqaishey Quack : Kendini pek göstermeyen ama eğlenceli ses tonuyla oyunu 1 milyon aboneye kadar taşıyan Sqaishey Quack her ne kadar karakter değil ama SOLDAKİ sarışın karakterin üzerindeki T-shirt ta kendisini görebilirsiniz, Buna Easter egg diyebilirim.
PrestonPlayz maskesiz
PrestonPlayz maskesiz
PrestonPlayz : Kendisi genç bir Minecraft oyuncusu ve 8.9 Milyon aboneye sahip, Küçükte olsa köşede yer edindiğini buluyoruz. Peki nasıl mı? T-Shirt logosuna dikkat edin 🙂 ve Kanalına göz atalım.
Aynı ama Maskesinin olmadığını düşünün.

Easter EGG

Kayıp balık Nemoyu hemen hepimiz biliriz, Şimdiyse Nemo ve Saz arkadaşlarını yüzerken görebilirsiniz. Yani Ekip şu şekilde “Nemo,Marlin ve Dory

Hytale Easter Egg
Hytale Easter Egg

Sonuç olarak

Hytale fragmanında gizli youtuberlar ve easter egg
Hytale fragmanında gizli youtuberlar ve easter egg

Ne işimize yaradı? Aslında hiç bir şey ama bu karakterler varsa en azından BETA erişimleri olacak gibi geliyor ve izlenimlerimiz doğrultusunda bu olursa o zaman emin olabilirsiniz ki yabancıda olsa daha fazla içeriğe erişim sağlayabileceğiz. Bu sayede sizlere oyun hakkındaki daha detaylı bilgileri sunup böylece Hytale Oyna sitemizin yapı taşlarını yerine oturtabileceğime inanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz