Hytale indir, Hytale Nasıl indirilir?

Hytale indir isimli makalemize başlamadan önce lütfen belirttiğim konuları dikkate alınız. Diğer yardımcı sayfalar gibi “Buradan indirin” diyerek bir konu paylaşmak yerine sizlere başından oyunun henüz çıkmadığını lakin yine de Hytale Nasıl indirilir? gibi bir çok içeriği eklemek istediğimiz belirtmek isterim.

(Yukarıdaki alan oyun çıkışı ile değiştirilecek ve indirme linki eklenecektir.)

Hytale Nasıl indirilir?

Öncelikle araştırmalarımız sonucu edindiğimiz bilgiler neticesinde aydınlatıldığımız için sizlere sunum sergilemek istiyorum. Hytale İndirmek için yapmanız gerekenler aslında yapımcı firma için oluşturulmuş bir alan lakin arayüzü yerleştirilmediği için kullanımı uygun değil.

İndirilme sayfası 1 hafta öncesine kadar artık şans eserimi bilinmez ama eklenmiş. İndirme linkine www.hytale/download adresindeki buton içerisine ise # linki edinilmiş yani henüz aktif bir içerik sayfası yerine deneme yaptıkları bir alan görülüyordu.

Bizde kesin olarak bu link üzerinden indirileceği kanısına vardık. Biraz araştırma yapmak adına sayfayı yenilediğimizde sayfanın 404 hatası veren yani aradığınız içerik bulunmuyor anlamına gelen sayfa ile karşılaştık.

Hytale indir – İYİ HABER!

Aslında Hytale İndirmek için böyle bir sayfalar genelde localhost yani çevirim dışı sunucular vesilesiyle deneme yapılırdı lakin bu sayfayı eklediler. Artık BETA tarihinin belkide ön görülen tarihten erkene almaları an meselesi olabilir.

Belkide bir önceki yazımızda gizlenmiş youtuberlar oyunu deneyimleme fırsatı bulmuşlar ve sızdırılmaması için biz sözleşme imzalamış bile olabilirler yani Alfa 1 sürecinin geçmiş olması ve Alfa 2 için bilinen en iyi Minecraft kanallarını davet etmiş ihtimalleri var.

Hytale indir

Öncelikle bu sayfanın ilerleyen zamanda güncelleme ile düzenleneceğini belirtmiştik, Hytale İndir gibi aramalar yapan arkadaşlara diğer yardımcı sitelerin aksine daha doğru bir sunum hazırlamak için paylaşım gösterdik. Nedenini ise bilgilendirmek amaçlı olduğunu söylüyoruz. Sebebe gelecek olursak art niyetli insanlar diyebiliriz.

Hytale indirmek yerine Tehlikeli yazılımlar indirmek!

Hytale indir
Hytale indir ve Hytale Nasıl indirilir gibi sorularınıza bir takım dikkat edilmesi gereken cevaplar ekledik mutlaka okumanızı öneriyorum.

Aslında bilgilendirme amacı buradan geliyor. Hytale İndir diyerek sitelere giriş yapan arkadaşlar zannedebilirler ki oyunu indiriyor ama aslında gerçekte belkide kötü niyetli bazı kişilerce sizin bilgilerinize ve bilgisayarınıza erişmek isteyen kişiler olabilir. Bu nedenle henüz piyasaya sürülmemiş bu oyunun dikkatli gözler dışındaki normal kullanıcılara henüz İndir seçeneğinin gelmediğini söylemem mümkün.

Lütfen Hytale indir demeden önce dikkat ediniz. Bu yazımızda sizlere Hytale indir, Hytale Nasıl indirilir? gibi bir takım bilgi içeren içerikler paylaşma gereği duyduk. Umuyorum ki ilerleyen zaman içerisinde hep birlikte güzel oyunlar sergileyeceğiz. Takipte kalmayı ve Hytale Rehberinden yararlanmayı unutmayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz