Hytale Karakter Oluşturma ve Hytale Giysileri

Hypixel’in 5 yıldır üzerinde çalıştığı proje olan oyunda, Yapımcılarının üzerinde yoğunlaştığı alan ise, Hytale Karakter Oluşturma Ekranları olmuştur ve bu bildiriyi kendi sayfalarında paylaştı. Açıklamalı olarak paylaşılan makalede sizler için bir takım araştırmalar yaparak bu oyunun ön bilgileri rehber niteliğinde anlatmaya çalıştık.

"<yoastmark

Özellikle ilk resme baktığımızda karakterimizi değiştirebileceğiniz bir çok türevler ve etmenler mevcut. Bunlara kısaca göz atarak devam ediyoruz. Hytale Karakter Oluşturma aşağıdaki gibidir ve bazı semboller ile anlatılmıştır.

Hytale Karakter Oluşturma ve Özelleştirmeler

SAÇ AYARLARI
SAÇ AYARLARI

Saç Ayarları ve Stil

Özellikle bulunan bir çok stillerden birini kendinize özverili bir şekilde entegre edebilirsiniz. Lobi mantığı olacağı için biraz gösteriş sizin oyundaki popüleritenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Bu sayede yaptığınız kombinleri sergileyebilir ve bir çok oyuncunun sizden fikir almasını sağlayabilirsiniz.

BakışlarBakışlar, Kaşlar

Bu alandan gözlerinizi, kirpik yapınızı geliştirebilirsiniz. Kendinizi Agresif bir oyuncu niteliği taşıyan bir karakter olarak görüyorsanız biraz kızgın bakış atabilir, Şaşırmış bir karakter niteliği taşıyabilirsiniz. Bu sayede sizleri ön görsel olarak nasıl bir karakterde olduğunuzu diğer oyunculara yansıtabilirsiniz.

Gözler ve Göz Renkleri

Bu alanda ise karakterinizi yansıtmanın bir diğer yolu, Renk paletinden seçeceğiniz renkler ile karakteriniz veya kendiniz adına bir ön izlenim gerçekleştirebilirsiniz. Karakterinizin bu doğrultu da kendi karakteriniz ile örtüştürebilmeniz muhtemel.

Sakal Şekilleri

Hytale Karakter Sakal şekilleri

Karakterinize sakal ekleyebileceğiniz alan, Kullanıcı arayüzünde karakterinizi geliştirebilir, şeklen değiştirebilirsiniz. Hytale oyna sitesi olarak ekibimiz kız yazarımız hariç sakallı bir takım olacağı kesin 🙂 Sizlerde karakterlerinizi modern bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Yüz MimikleriHytale Karakter Yüz mimikleri

Biraz Sempatik bir yaklaşım sergilemek ya da tam tersi davranmak için tipik yüz mimikleri ile karakterinizi yasıtmanın bir diğer yoludur. Yüz mimikleri ile güle bilir, şaşırabilir, Kahkaha atabilir ya da sinirinizi gösterebilirsiniz. Anlık olarak değiştirebileceğiniz mimikler ile sizlerde ruh halinizi yansıtabilirsiniz.

Hytale Giysiler nasıl değiştirilir?

Hytale Giysiler nasıl değiştirilir?
Hytale Giysiler nasıl değiştirilir?

Arayüzde bulunan alanlardan giysilerinizi değiştirebilirsiniz, My Avatar kısmından erişebileceğiniz alanda; Üst Giysi, Ceket, Pantolon, Bot/Ayakkabı, Eldiven, Şapka ve Gözlük gibi bir çok modelle tarzınızı sergileyebilirsiniz.

NOT : Hytale Türkçe bir oyun olursa, “Avatar ya da Karakter” kısmı olarak değiştirilebilir.

Sonuç

"<yoastmark

Hytale Karakter Oluşturma bu yazımızda ele aldığımız alan oldu, Arayüz ile lakalı geliştirmeler sitemize eklenecek ve bu konudan haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey takip etmek olacak.

Çok yakında : Ayrı bir Hytale Projemizin Forum sayfasını ortak kulanım olarak açmayı hedefliyoruz, Sizlerde bu konuda bizim ile birlikte olmak istiyorsanız. Bekliyoruz, Özellikle sizin görüşleriniz ile daha iyi yerlere gelebileceğine inanan bir ekip var, ayrıca sen yoksan bir kişi eksiyiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz