Hytale Ne Zaman Çıkacak (Kesin Bilgi.)

Merhaba arkadaşlar, Hytale Ne Zaman Çıkacak isimli makalemizin içerisinde sizlere kesin ve netliğinin doğruluğunu kanıtladığımız bilgiler ile geliyoruz.

Hytale Ne Zaman Çıkacak isimli makalemizde biraz varsayım, Birazda edindiğimiz yabancı kaynaklar ile sunduk. Bilgilere ne denli eriştiğimiz ve varsayım üzerinden oyunculuk kabiliyetinle bir takım bilgiler vermek istiyoruz.

Bir çok internet sitesinin tahminsel doğrultusunda aslında oyun 2019 yılı içerisinde çıkacağını öne sürmüşler. Nitekim yayımcılar bu tarih için erken diyerek yalanlamışlardı. Yine farklı kaynaklar oyunun 2020 yılında kesin çıkacağı konusunda varsayımlar üretiyor olsa bile Yapımcılar artık bu oyunun 2020 yılında da piyasaya sürülmeyeceğini açıklamıştı.

Hytale Ne Zaman Çıkıyor?
Hytale Ne Zaman Çıkıyor?

Hytale Ne Zaman Çıkıyor?

Her ne kadar Hytale yapımcıları net bir tarih vermiyor olsa da gerçekleştirilen bir röportajda 2021 yılı hedef gösterilmiş.

Hytale 2021 yılının 3. ya da 4. çeyreği çıkacak!

Hytale Ne Zaman Çıkacak? Biz bu kanıya nereden vardık onun hakkında bilgiler sunmak istiyorum. Özellikle oyun yapımcıları bu denli ses getiren oyunları bilirsiniz, yılın sonlarını hedef gösterirler. Hypixel gibi büyük projelere imza atmış bir ekip yine aynı mantıkla idare edeceklerini biliyorlar.

Hytale Ne Zaman Çıkacak bu soruya kastınız BETA erişimi ise sizlere bunun hakkında da bilgiler verdik aslında. Bir çok oyuncunun merakla beklediği sürüm BETA keza insanların diğer insanlardan önce erişim hakkını sahiplenmesi bir nebze onur edici bir davranıştır.

Hytale BETA

Hytale BETA hakkındaki yazımızı incelemenizi öneriyorum. Bu yazımızda ise sizlere Beta hakkındaki bilgileri ve erişim izni için yapmanız gerekenleri derledik. Biran önce girip BETA KAYDI yaptırabilirsiniz.

Oyunun her şeyden önce, BETA‘sının yayınlanması ve oyuncuların değerlendirilmesine sunulması yapımcı firma için epey önemli bir durum aslında, Çünkü firma bunu yaparsa geri bildirimleri baz alarak oyunu daha iyi geliştirebileceğini biliyor.

Bu sayede oyuncular daha rahat bir tam sürüm deneyimiyle karşılaşacak ve belkide Minecraft gibi rakip oyunların bir nebze taktiksel ortamını sarsacak. Özellikle bir oyuncu olarak minecraft’ı sadece erişilebilirliğin sınırsız olması sonuncu oynuyordum. Yine de bu oyunu beklememdeki asıl kural tamamen bu diyebiliriz.

Sonuç olarak

Oyunun yeni maceraları içerdiği ve alışıla gelmiş blok örtüsü üzerine konumlandırıldığı kanısına vardığım bu sayede gerek görevler ile gerekse açık dünyanın keyfini sürerek oyun deneyimimi arttırmak istiyorum. Sizlerde bana katılmak ve çevirim içi dünyasında yer edinmek istiyorsanız, Beni takip etmeyi unutmayın.

Forum sistemiz ve ayrı projemiz bir kaç gün içerisinde açılacak bunu duyurmaktan zevk duyarım.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz