Hytale Oyun içi Görüntüler ve Hytale Oyun Resimleri

Hytale bilindiği üzere 2021 yılında bizlerle buluşacak ve şimdiden sizlere en iyi şekilde, Rehberler hazırlayarak biz bu oyunda nasıl deneyimlerinizi arttırabilirsiniz inceleyeceğiz. Hytale hakkında bir çok içerik giriyoruz ve girmeye devam edeceğiz.

Bir çok kişinin merakla beklediği oyun artık 1 yıl kadar bir süresi kaldı ve belki daha kısa zaman içerisinde karşımıza gelecek. Tabii ki hem bekliyoruz hem de bu oyun hakkındaki detayları güncellemeleri sizlere sunuyoruz. Bu makalemizde ise sizlere “www.hytaleoyna.com” sitesi aracılığı ile paylaşılan bir çok görseli sunmayı hedeflemekteyiz.

Hytale Oyundan Resimler

Hytale Oyun içi Görüntüler
Hytale Oyun içi Görüntüler

Flamingolar : Her ne kadar dağınık görünseler bile oyuna renk katacak canlı atmosferi sağlamış ve bu sadece bir kaçı… Flamingoların amacı yemek sağlamak olabilir mi bilmiyorum ama evcilleştirilebilirsek harika olurdu 🙂 Hytale bu canlı görüntüyü oyun içerisinde sağlarsa efsane olurdu.

Flamingolar Yenir mi?

Bilgiler oyun çıkış tarihine kadar net olmamakla birlikte, Bir maceracı olarak ve hayatta kalma konusu ele alındığında yenmesi muhtemel.

Ağaçkakan
Ağaçkakan

Ağaçkakan : Oyundaki bir diğer minik ama tatlı bir ayrıntı, Hayvan popüleritesinin yoğun olduğu oyunda, Özellikle ağaçkakanı unutmamalı hoşuma gitti, Devam eden proje değil eklenmiş bir NPC görüyorsunuz.

Mağaradaki Yarasalar - HYTALE
Mağaradaki Yarasalar – HYTALE

Mağaradaki Yarasalar : Oyunun ve özellikle ekibin kendini geliştirdiğini biliyoruz. Lakin gerek görsel açıdan göz zevkimiz gerekse mağaradaki ışık seviyesi güzel bir ayrıntı olmuş. Burada Mağarada konumlanan ve bir kişiyi görünce, direk olarak “Yüz ifadesini” değiştiren Yarasaları görüyorsunuz.

Hytale Orman
Hytale Orman

Ormanlar : Özellikle en büyük etkiyi ormanlardan ve Canlı popülasyonu üzerinden yakalayacak Hytale, Oramnlara nedenli önem verdiğinin kanıtı.. Oyun içerisinde sık sık karşılaşacağımız Ormanlar özellikle bazı bölgelerde harap olmuş şekilde karşımıza çıkacak bu orman görüntüsü geneldir hangi bölgeye ait olduğu bilinmiyor.

Hytale Yeraltı Ormanları

Hytale Yeraltı OrmanlarıYeraltı Ormanları : Özellikle bir çok oyuncunun mesken edeceği bir yer, Gerek yapısı gerekse mistikliği ile çekiciliği yok değil, Özellikle burada yapacağımız KAMP alanlarımız ile oyundaki doğayı ve canlıları keşfederken güzel bir durak olacaktır.

Hytale Yeti
Hytale Yeti

Yeti : Korkunç görüntüsü ile buzul bölgenin koruyucusu ve hiç misafirperver görünmüyor. Hytale burada maceramız sırasında bizi zor duruma sokacak canlılarda planlamadı değil. Yetide bunlardan birisi olacaktır.

Hytale Yeti Dost mu, Düşman mı?

Bu sorunun cevabı, bizi gördüğünde çekilen fotoğrafta verilmiş aslında, Sinirli agresif ve dost canlısı değil. Bu nedenle Buzul bölgelerin koruyucusu olan yeti, Aslında bir diğer adıyla KOCA AYAK bizleri ezmeye gelecek gibi görünüyor.

Hytale Okyanus Altı

Okyanus Altı
Okyanus Altı

Sıcak Okyanus ve Deniz Altı mağaraları, Görselliği farklı boyutlara taşımışlar öyle değil mi?, Sadece benim bir kaç saniye içinde gördüğüm bir kaç canlı var mesela; Müren(Yılan balığı), İnci Midyesi, Soldaki balıklar ve Mağaradaki sanıyorum ki dost olmayan Ahtapot benzeri canlılar. Temiz görüntüsünü korur ve FPS modu ile  bu görüntüleri yakalayama şansımız olursa güzel görüntüler çıkmaz mı..

Hytale Zone 3’ten Kum manzarası

Zone 3 - Kum Manzarası
Zone 3 – Kum Manzarası

Hazır denizin serin sularından çıkmışız, Şöyle güzel bir gün batımı yapsak olmaz mı?, Her neyse var bi hayalimiz. İşte karşınızda Zone 3 (3.Bölge)’ten Bir kum biomu manzarası.

Atağa Hazırlanan Kılıç Dişler ve Masum Antiloplar

Hytale Kılıç Diş
Hytale Kılıç Diş

Evet şimdide Canlı popülasyonuna en büyük örnek, Gördüğünüz üzere O güzelim antilopları mideye indirmek isteyen Kılıç Diş kaplanlarını görüyorsunuz. Burada aslında avlanmak sadece size özel değil, Diğer canlılarda kendi kendilerine bir takım avlar yaparak hayatta kalmaya çalışıyor.

Sizlere 3-5 resim ile oyunu anlatamayız, Ama edindiğimiz ve paylaştığımız açıklamalar ile sizlere oyun hakkında küçük bilgiler sunabiliyoruz ve buna inanıyoruz. Bir çok kişinin özellikle Minecraft severlerin merakla beklediği oyuna sayılı günler kalmışken neden ön bilgi edinmeyelim öyle değil mi?

Sonuç

Hytale Oyun içi Görseller ve oyun resimleri
Hytale Oyun içi Görseller ve oyun resimleri

Merak ettiğiniz konular mı var? O halde bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz. Oyunun Gayr-i Resmi Fan sayfası olarak sizlere o bilgiyi bulur getiririz, Hypixel ile küçük bir mailleşme çabası içerisindeyiz. Olur da dönüş sağlanırsa direk olarak BETA kaydımızı sağlamalarını isteyeceğim. Bu sayede sizlere daha net detaylar sunabileceğime inanıyor ben ve ekibim adına bizi takip ettiğiniz ve makalelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürü borç biliyoruz.

Bu makalemizde Sizlere “Hytale Oyun içi Görseller” yani Oyundan resimleri derledik, Stoğumuzda yüz üzeri resimler var ve bu resimlerin detaylarını sizlere sunacağız.

4 YORUMLAR

    • Şu an için çalışmaları var lakin öncelikle pc ve konsol için sonrasında gerekli optimizasyonlar ile mobil gelmedi muhtemel duruyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz