Hytale Türkçe Olarak Gelecek, Hytale Türkçe Rehber Sitesi

Bir çok oyuncunun bu oyunu beklerken aslında hayaller kurduğunu ve bazen yayımlanan teaserlerinde iç geçirdiğini ve sabırsızlandığını duyuyorum. Bu nedenle bizlerde edindiğimiz bir çok bilgi aracılığı ile sizlere Rehber takında içerikler üretmeye devam edeceğiz.

Hytale Türkçe olarak gelmesi istenmektedir ve bilindiği üzere minecraft benzeri olsa bile edinilen tecrübeler sonucu farklılaştırılmış bir macera oyunu. Bir çok oyuncunun bu konuda bilgi yetersizliğinden şikayetçi olsa bile ekip yaklaşık 40 kişilik koca bir kadro ile yoğunlaşmasını sağlamış ve oyunu en erken sürede oyuncularının deneyimine sunmayı hedefliyor.

Hytale Türkçe olarak gelecek mi? diye soran bir kaç arkadaş vardı, en azından oyuncu arkadaşlarımın merak ettiğini bildiğimden ben hazır cevaplarımız ve kaynaklarımız varken neden olmasın bu konu hakkında takipçilerimizi neden bilgilendirmeyeyim dedim.

Hytale Türkçe Olacak mı?

Hytale Türkçe Olacak

Çünkü bunun için iyi kanıtlarımız var, Örneğin geçtiğimiz aylarda projeyi Riot Games satın aldı ve Türkiye pazarında hiç hafife alınmayacak bir firma ve bu sayede oyunlarının tamamı TÜRKÇE olarak yayınlanıyor. Hytale’nin Türkçe olması konusunda emin olabiliriz ki yaptırımları mevcuttur.

Hytale Türkçe
Hytale Türkçe

Tabii ki bu durum Hypixel ekibimininde gündem konusu olduğunu varsayıyoruz. Özellikle halen günümüzde bile çıkışının üzerinden 11 yıl geçmesine rağmen Minecraft oyuncuları özellikle Türkiye topraklarında hiç azımlanmayacak derecede çoktur.

Bu sebeple, Zaten belli başlı büyük sunucuları ve geliştirmeler yapan bir ekip olan hypixel, Durumdan haberdardır diyebiliriz. Bir çok analizleri zaten oyun yapımına başlamadan önce planlanma aşamasında rahatlıkla bahsi geçmiştir.

Oyunun diğer dillere vereceği önem!

Aslında tartışılır tabii ki, Ama Evrensel olarak oyuncu kitlesinin artışı ve yeni oyunların ilgi görmesi Hytale için bir avantaj barındırıyor. Bu avantaj ile bir çok ülke diline entegre olarak çalışılacağı kaçınılmaz. Oyun Türkçe olacak tabii ki ama diğer diller üzerinde emin olabilirsiniz ki çalışacak güzel bir ekipte bulunmaktadır. Özellikle Riot‘un çatı altına girişleri bu konuda tecrübe sahibi olan ve dünya çapında bilinirliğini sürdüren şirketin Hypixel kısmına epey katkısı olacaktır.

Önerilen Makalelerimiz

Aşağıdaki linkler sizler için okumanızı önerdiğimiz Hytale Türkçe makalemiz dışındaki yararlı bilgiler içeren içeriklerimizdir bir göz atmanızda fayda var.

Sonuç olarak ki en doğru varsayımlardan birisi bu olacaktır. Hytale Türkçe Olarak gelecek bizim düşüncemiz bu yönde olmasının sağlam duran kanıtların sağladığı bazı özellikleri yok değil. Sizlerde kendi düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz